لیفت صورت با نخ در اصفهان

تا چند سال گذشته تنها روشی که برای رفع چین و چروک صورت و افتادگی پوست استفاده می‌شد، عمل جراحی بود. اما امروزه علاوه بر عمل جراحی، از روش‌ راحت‌تر و بهتری مانند لیفت صورت با نخ استفاده می‌شود که تا میزان زیادی به بازگرداندن سفتی پوست کمک می‌کند. پس اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که قادر به انجام عمل جراحی نیست، لیفت صورت با نخ برای شما بهترین گزینه خواهد بود.
خوشبختانه امروزه در کشور ما نیز فناوری استفاده از این روش گسترش یافته و در شهرهای زیادی از این روش برای جلوگیری از روند پیری استفاده می‌شود. برای مثال لیفت صورت با نخ در اصفهان توسط بهترین پزشکان پوست و مو انجام می‌شود و شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید به کلینیک‌های معتبر در اصفهان مراجعه کنید. اما اگر می‌خواهید در رابطه با این روش اطلاعات بیشتری کسب کنید، حتما تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

لیفت صورت با نخ

دریافت خدمات ویژه

Vip Services

کادر درمان مجرب

Experienced Staff

دستگاه‌های مدرن

Modern Equipment

رضایت مشتریان بالا

High Satisfaction

دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت

لطفا مشخصات خود را در باکس‌های زیر وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما هماهنگی‌های لازم را انجام دهند

آنچه در ادامه می‌خوانید

لیفت صورت با نخ چیست؟

با افزایش سن، رفته رفته میزان کلاژن سازی پوست کاهش پیدا کرده و پوست دچار افتادگی می‌شود. به همین دلیل افراد برای از بین بردن شلی و افتادگی پوست، به روش‌های درمانی روی می‌آورند. یکی از این روش‌ها، لیفت صورت با نخ است که روشی کم تهاجمی محسوب شده و افراد می‌توانند بدون هیچ نگرانی و دشواری، این روش را جایگزین جراحی لیفت صورت کنند. در این روش متخصص، پوست شما را با استفاده از نخ به سمت بالا کشیده و بعد نخ را در جای مناسبی کاملا محکم می‌کند. با انجام این کار پوست شما کاملا سفت و جوان خواهد شد.

نحوه انجام لیفت صورت با نخ

به طور کلی روش لیفت صورت نخ با توجه به منطقه‌ای که هدف قرار داده شده و همچنین نحوه تشخیص پزشک، متفاوت است اما تکنیک اساسی معمولا یکسان است و طبق مراحل زیر انجام می‌شود:
۱. پس از آمادگی کامل برای لیفت، پزشک به وسیله الکل پوست را ضد عفونی کرده و سپس بی‌ حسی موضعی را روی پوست شما قرار می‌دهد.
۲. در مرحله دوم، پزشک از یک سوزن یا کانول نازک برای قرار دادن نخ‌ها در زیر پوست استفاده می‌کند. قرار دادن نخ‌ها می‌تواند ۱۵ تا ۴۵ دقیقه زمان ببرد.
۳. بعد از قرار دادن نخ‌ها، سوزن‌های مخصوص قرار دادن نخ، حذف می‌شوند. در این زمان ممکن است در زیر پوست خود احساس فشار یا سفتی کنید.
۴. چند دقیقه بعد از بیرون آمدن سوزن‌ها، نخ‌های لیفت به طور کامل درون پوست قرار می‌گیرند و آماده بالا کشیدن پوست می‌شوند.

لیفت صورت نخ

روش‌های لیفت نخ

لیفت صورت با نخ با سه روش انجام می‌شود که در ادامه به تفسیر هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

لیفت صورت با نخ جذبی

یکی از روش‌هایی که اغلب افراد برای لیفت صورت خود آن را ترجیح می‌دهند، لیفت پوست با نخ جذبی است. این نخ‌ها به شکلی طراحی و ساخته می‌شوند که بدن فرد بتواند به صورت کاملا ایمن آن‌ها را جذب کند. در واقع بعد از این که متخصص نخ‌ها را روی پوست فرد بخیه زد، این نخ‌ها ۴ تا ۶ ماه ماندگاری دارند. اما پس از این مدت، نخ به آرامی جذب پوست خواهد شد.
در این موارد بعضی از افراد تصور می‌کنند که بعد از جذب نخ توسط بدن، کلاژن سازی پوست متوقف شده و پوست به حالت عادی خود برمی‌گردد. اما این موضوع حقیقت نداشته و از آنجا که لیفت با نخ به کلاژن سازی بیشتر پوست کمک می‌کند، پس از جذب نیز همچنان باعث جوان سازی پوست خواهد شد.

لیفت پوست با نخ غیر جذب

همان طور که از اسم این نوع نخ مشخص است، در این عمل لیفت نخ برخلاف مورد قبلی، نخ مورد استفاده غیرقابل جذب است و پوست آن را جذب نمی کند. معمولا این نوع نخ‌ها از جنس طلا یا بقیه فیبر‌های سنتیک هستند که به هیچ عنوان جذب بدن نمی‌شوند. هنگامی که پزشک این نخ را به زیر پوست شما بخیه زد، همواره نخ در آنجا باقی می‌ماند تا زمانی که تصمیم به جدا کردن آن از بدن شوید.
این روش ممکن است که جنبه زیبایی داشته باشد، اما اغلب افراد از روش لیفت صورت با نخ برای اهداف درمانی استفاده می‌کنند. علاوه بر این، کسانی که به لیفت‌های خیلی قوی نیاز دارند، بهتر است از این روش استفاده کنند. چون نخ‌های غیر جذبی به جای تحریک پوست برای کلاژن سازی، بیشتر بر بالا کشیدن و لیفت پوست تمرکز دارند.

لیفت صورت با نخ ترکیبی

علاوه بر دو روش قبلی، گاهی ممکن است برخی از متخصصان و جراحان تشخیص دهند که استفاده از نخ ترکیبی برای شما مناسب‌تر است. در این روش از لیفت، نخ‌های جذبی بعد از مدتی جذب بدن شده و نخ‌های غیر جذبی همچنان در بدن و زیر پوست شما باقی می‌مانند. در حقیقت باقی مانده نخ غیر جذبی بسیار ریز و غیر قابل مشاهده هستند؛ اما جذب پوست نشده و همچنان در زیر پوست باقی می‌مانند.
البته باید به این نکته اشاره کنیم که پزشک در این روش از لیفت با نخ، از هر دو نخ‌های جذبی و غیر جذبی به صورت همزمان استفاده نمی‌کند. بلکه اغلب از نخ‌های استفاده می‌کند ( اغلب سیلوئت) که علاوه بر جذب شدن، تکه های ریزی درون خود دارند که بدن توانایی جذب آن‌ها را نداشته و همچنان زیر پوست باقی می‌مانند.

لیفت صورت با نخ

انواع نخ برای لیفت صورت با نخ

برای لیفت پوست صورت از نخ‌های مختلفی استفاده می‌شود که در زیر به معرفی هر کدام از آن‌ها پرداخته‌ایم.

نخ pdo

از رایج‌ترین نخ‌هایی که امروزه در کشور ما نیز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، نخ pdo است که در کشور کره جنوبی تولید می‌شود و از نظر بهداشتی، مورد تایید سازمان دارویی اتحادیه اروپا است. مواد استفاده شده در تولید این نخ به راحتی توسط پوست جذب می‌شود و این موضوع آن را به یکی از بهترین نخ‌های لیفت تبدیل کرده است. این نخ بعد از مدت زمان معینی، بین ۶ تا ۸ ماه جذب پوست شده و بعد از جذب نیز، پوست همچنان فرآیند کلاژن‌ سازی خود را ادامه می‌دهد.

لیفت با نخ پیچ دار

در صورتی که بعد از رفع چین و چروک صورت و افتادگی پوست، خواستید به صورت خود کمی حجم دهید، استفاده از نخ‌های پیچ دار گزینه‌های مناسبی خواهند بود. این نوع از نخ‌ها وارد نواحی فرورفته شده و باعث زیبا شدن ظاهر صورت می‌شوند. در این روش‌ که یکی از راه‌های لیفت صورت با نخ محسوب می‌شود، دو نخ لیفت را به یکدیگر می‌بافند.

نخ خاردار یا محکم

یکی دیگر از نخ‌هایی که در لیفت پوست کاربرد دارد، نخ خاردار است. در این روش پزشک پس از گذاشتن علامت‌هایی روی صورت شما، با استفاده از یک سوزن کوچک نقاط ریزی روی آن‌ بخش‌ها ایجاد می‌کند. سپس نخ‌های خاردار را از همان نقاط وارد چربی زیر پوست صورت می‌کند. این نخ‌ها به چربی پوست متصل شده و بعد از مدت زمان کمی، باعث لیفت صورت خواهند شد.

لیفت با نخ نرم یا معلق

در این روش از لیفت، پزشک از نخ‌های نرمی استفاده می‌کند و نخ را با استفاده از یک سوزن وارد پوست می‌کند. این نخ‌ها برای نگه داشتن لیفت به پوست متصل نمی‌شوند، به همین دلیل این نوع ازنخ‌ها را نخ معلق می‌دانند.

نخ سیلوئت

پزشک با استفاده از نخ سیلوئت، به شما این امکان را می‌دهد که صورتی لیفت شده و جوان، بدون عمل جراحی داشته باشید. به این روش از استفاده از نخ، یک بخیه‌ای یا عروسکی می‌گویند. این نخ علاوه بر بازسازی پوست، در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. به همین علت است که آن را یکی از بهترین روش‌های لیفت صورت با نخ می‌دانند و طرفداران زیادی دارد.
این نخ‌ها بسیار نرم بوده و هیچگونه خطری ندارد. پس اگر به دنبال یک روش کم تهاجمی برای لیفت صورت خود هستید، استفاده از نخ سیلوئت می‌تواند بهترین گزینه باشد.

نخ کاگ

از دیگر نخ‌هایی که در لیفتینگ صورت از آن استفاده می‌کنند، نخ کاگ است. در این روش از لیفت هیچ گونه ردی از نخ باقی نمی‌ماند و زمان بهبودی آن بسیار کم است و در سریع‌ترین زمان ممکن، نتیجه‌ مطلوب روی صورت نمایان خواهد شد.
این نخ به دلیل خارهایی که در درون خود دارد، از قابلیت چسبندگی زیادی برخوردار است. در واقع این ویژگی باعث می‌شود نخ کاملا در پوست فرو رفته و بهتر به آن بچسبد. این ویژگی می‌تواند نخ را برای زمان طولانی‌تری در بالا نگه دارد و در نتیجه، لیفت صورت با موفقیت بیشتری انجام شود. فقط باید به این نکته اشاره کنیم که این نخ نسبت به سایر نخ‌ها کمی گران‌تر است و اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید، حتما آن را انتخاب کنید.

مزایای لیفت صورت با نخ

● نتایج نسبتا طولانی مدت (یک تا دو سال) و ظاهری طبیعی را برای شما به همراه دارد.
● با تولید کلاژن به کاهش چروک و خطوط ریز کمک می‌کند.
● با تولید کلاژن به درمان و جلوگیری از افتادگی پوست منجر خواهد شد.
● در صورت نیاز، پزشک درمان را تکرار می‌کند.
● نخ‌ها بدون هیچ خطری در بافت پوست جذب خواهند شد.
● لیفت صورت با نخ نسبت به لیفت صورت به شکل جراحی و تهاجمی بسیار مقرون به صرفه است.
● در لیفت صورت با نخ هیچ برش و زخمی روی پوست ایجاد نمی‌شود.
● در درصد بسیار بالایی نخ‌ها از موارد قابل مشاهده و لمس نیستند.
● ریکاوری بسیار سریع بوده و در حد چند ساعت انجام می‌شود.
● نتیجه عمل بلافاصله بعد از انجام آن، قابل مشاهده است.
● برای پوست‌های حساس هم می‌توان از نخ لیفت استفاده کرد.
● قیمت لیفت صورت با نخ بسیار کم‌تر از جراحی است.
● از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است.

معایب لیفت صورت با نخ

مانند هر عمل زیبایی، لیفت صورت با نخ نیز معایبی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
● در لیفت صورت با نخ امکان جمع کردن پوست اضافی در نواحی مختلف صورت وجود ندارد و نخ لیفت فقط باعث لیفت و رفع افتادگی پوست در ناحیه مورد نظر خواهد شد.
● گاهی اوقات ممکن است که کشیدگی پوست صورت با نخ به اندازه عمل جراحی پلاستیک، برای لیفت بافت صورت شما چندان موثر نباشد.
● اگر نخ‌ها بیش از حد در سطح پوست قرار گیرند یا پوست شما فوق‌ العاده نازک باشد، نخ‌ها قابل مشاهده خواهند بود.
● در برخی از نواحی صورت رگ‌های اصلی، عروق یا اعصاب زیادی وجود دارد که بیشتر در معرض خطر قرار دارند. به همین علت لازم است که پزشک معالج شما از دانش کافی برخوردار باشد.

عوارض لیفت صورت با نخ

به طور کلی لیفت صورت با نخ جزو روش‌های کم خطر با کمترین زمان بهبودی محسوب می‌شود و عوارض چندان زیادی ندارد. اما گاهی اوقات ممکن است عوارضی جزئی رخ دهد که عبارتند از:
● تورم
● خونریزی
● کبودی
● درد جزئی در محل تزریق نخ
حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد احتمال بروز عوارضی مانند فرورفتگی نیز وجود دارد. اما در حالت کلی عوارض احتمالی ناشی از لیفت صورت با نخ جزئی بوده و به راحتی قابل درمانند. اما اگر دچار موارد زیر شدید، حتما به پزشک خود مراجعه کنید:
● تورم بیش از ۴۸ ساعت
● ترشحات سبز، سیاه، قهوه ای یا قرمز در محل عمل خود
● سردردهای مداوم
● تب

ماندگاری لیفت صورت با نخ

به طور کلی نتایج لیفت صورت با استفاده از نخ بلافاصله پس از استفاده، قابل مشاهده است و با گذشت زمان و کاهش تورم و کبودی، آثار لیفت با وضوح بیشتری نمایان می‌شود. اما اغلب شما زمانی تغییرات را به طور کامل احساس خواهید کرد که رشته‌های فیبر جدید تشکیل و فرایند کلاژن‌ سازی به خوبی انجام شود. معمولا این دوره بین چند هفته تا سه ماه طول می‌کشد.
اما باید اشاره کنیم که نتایج حاصل از لیفت صورت با نخ دائمی نبوده و اغلب تاثیر آن ۱ تا ۲ سال در پوست باقی می‌ماند. چون نخ‌های لیفت نیز مانند سایر پرکننده‌های پوستی قابل حل مانند بوتاکس و ژل، توسط بافت زیر پوست شما جذب خواهند شد.

از روش لیفت صورت با نخ در چه نواحی می‌توان استفاده کرد؟

از روش لیفت با نخ در نواحی مختلف صورت می‌توان استفاده کرد که این نواحی عبارتند از:

  • پوست صورت
  • فک و چانه
  • گونه‌ها
  • بینی
  • ابروها
  • شقیقه

مراقبت‌های پیش از انجام لیفت با نخ

● یک هفته قبل از عمل، داروهای رقیق کننده خون یا داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن مصرف نکنید.
● از مصرف مکمل‌ها، ویتامین E، زینک و غیره از سه روز قبل از لیفت پوست خودداری کنید.
● قبل از اقدام، پزشک خود را در رابطه با هر دارویی که مصرف می‌کنید، در جریان بگذارید.
● شب قبل از انجام لیفت صورت با نخ سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و از عوامل استرس زا دوری کنید.
● از مصرف هرگونه مواد غذایی که باعث التهاب می‌شود، خودداری کنید.
● ۳ روز قبل از لیفت پوست، از نوشیدن الکل و مواد مخدر پرهیز کنید.

مراقبت‌های بعد از لیفت نخ

انجام لیفت پوست صورت با نخ مانند هر روش دیگری به مراقبت نیاز دارد که لازم است خوب به آن‌ توجه کنید. این مراقبت‌ها عبارتند از:
● از انجام فعالیت‌های بدنی شدید اجتناب کنید.
● از ۵ روز قبل، با مشورت پزشک متخصصی که برای شما داروی آسپرین تجویز کرده، مصرف را قطع کنید.
● برای رفع کبودی می‌توانید از آناناس استفاده کنید.
● از رفتن به سونا پرهیز کنید.
● در صورت مشاهده عوارضی مانند درد بیش از یک ماه، تب، ترشحات سبز و قهوه ای رنگ در محل کارگذاری نخ و سردرد حتما به پزشک خود مراجعه کنید.
● به هیچ عنوان پوست خود را ماساژ ندهید.
● تا یک هفته پس از عمل لیفت صورت با نخ، از لایه بردارهای شیمیایی پوست استفاده نکنید.
● تا مدت زمان تعیین شده توسط پزشک از مصرف الکل و دخانیات پرهیز کنید‌.

آمادگی قبل از لیفت با نخ

● یکی از اقدامات مهمی که پیش از لیفت صورت با نخ باید انجام گیرد، انتخاب یک پزشک خوب و با تجربه است. برای انتخاب پزشک ماهر و متخصص، بهتر است از دوستان و آشنایان خود سوال کرده یا در گوگل جستجو کنید.
● لازم است آقایان قبل از مراجعه برای لیفتینگ صورت حتما ریش و سبیل خود را خوب بتراشند.
● دو هفته قبل از انجام لیفت صورت از مصرف دارو‌های رقیق کننده خون مانند وارفارین و آسپرین خودداری کنید.
● اگر در گذشته تزریق ژل و بوتاکس انجام داده‌اید، حتما موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.
● اگر قصد انجام لیفت صورت با نخ را دارید، حتما قبل از مراجعه استحمام کرده و بهداشت فردی خود را رعایت کنید.

لیفت با نخ برای چه افرادی مناسب است؟

معمولا لیفت صورت با نخ برای افراد زیر مناسب است:
● افرادی که دارای چین و چروک‌های زیادی هستند.
● کسانی که پوست کدری دارند.
● افرادی که ضخامت پوست خود را از دست داده‌اند.
● کسانی که پوست نسبتا شل و افتاده دارند.
● افرادی که دچار افتادگی پوست هستند.
● کسانی که متوجه کاهش کلاژن پوست خود شده‌اند.
● افرادی که در حال ازدست‌ دادن کشش طبیعی پوست خود هستند.
● کسانی که از سلامت کامل جسمانی برخوردار بوده و بیماری پیش زمینه ای ندارند.
● کسانی که بین ۳۰ تا ۵۰ سال (نهایتا تا ۶۰ سال) سن دارند.
● افرادی که در گوشه‌های دهان و کناره‌های بینی چین و چروک دارند.
● کسانی که دخانیات مصرف نمی‌کنند.

تفاوت لیفت نخ با لیفت صورت در چیست؟

شاید از این دو روش برای لیفت پوست صورت استفاده می‌شود و هدف هر دوی آن‌ها رفع نشانه‌های پیری و تقویت اعتماد به نفس است. اما در عین حال تفاوت‌هایی با هم دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

ماندگاری نتایج

با توجه به این‌که در جراحی لیفت صورت، بخش اضافی پوست برداشته می‌شود، این روش اغلب تا ده سال ماندگاری دارد. اما روش لیفت صورت با نخ اغلب بین ۱۲ تا ۲۴ ماه دوام داشته و در مقایسه با لیفت صورت، از ماندگاری بسیار کمتری برخوردار است.

زمان بهبودی

لیفت صورت با جراحی برای بهبودی به زمان طولانی تری نیاز دارد و معمولا حدود دو هفته زمان می‌برد تا فرد بهبودی کامل خود را بدست بیاورید. علاوه بر این، با توجه به این که در عمل جراحی به بیهوشی نیاز است، بعد از اتمام جراحی بهتر است حتما شخصی همراه شما بیاید و شما را تا منزل همراهی کند. اما در لیفت صورت با نخ، بیهوشی کمتر بوده و طی چند ساعت اثر آن از بین می‌رود و شما تقریبا بلافاصله می‌توانید به روال عادی خود برگردید.

روند درمان

در روش لیفت صورت با استفاده از جراحی برش‌هایی روی پوست ایجاد می‌شود. اما در روش لیفت صورت با استفاده از نخ، به برش نیازی نیست؛ چون پزشک نخ‌ها را با استفاده از کانول زیر پوست قرار می‌دهد. علاوه بر این‌، در طول عمل لیفت صورت با نخ هیچ پوست اضافی برداشته نمی‌شود و نتایج آن ظریف‌تر و طبیعی‌تر جلوه خواهد کرد.

قیمت لیفت صورت با نخ در اصفهان

به طور کلی عوامل زیادی در تعیین هزینه لیفت صورت با نخ در اصفهان دخیل هستند که این موارد عبارتند از:

خدمات کلینیک

یکی از مهم‌ترین موارد تاثیرگذار در تعیین هزینه لیفت صورت با نخ، خدماتی است که توسط کلینیک برای شما ارائه می‌شود. هر چه سطح کیفی این خدمات بالاتر باشد، هزینه شما بیشتر خواهد شد.

تعداد نخ

معمولا تعداد نخ‌های مورد نیاز برای لیفت صورت، به وضعیت پوستی شما و تشخیص پزشک بستگی دارد. پس در صورتی که ناحیه درمان وسیع‌تر بوده و شدت افتادگی پوست بیشتر باشد، به تعداد نخ‌های بیشتری برای لیفت احتیاج خواهد بود.

مهارت پزشک

بدون شک میزان لیفت پوست صورت با نخ و نحوه انجام آن به مهارت پزشک بستگی دارد. به عبارتی تشخیص مناطق درست تزریق، از مهارت‌هایی است که پزشک معالج با تزریقات متعدد به دست آورده است. پس میزان مهارت پزشک نیز در هزینه لیفت موثر است.

نوع نخ

به طور کلی پزشکان برای لیفت صورت از نخ‌های مختلفی استفاده می‌کنند. اما میزان قابلیت لیفت پوست و مدت ماندگاری آن به طور مستقیم به نوع نخ بستگی دارد. نخ‌های کاگ، خاردار و مونو از بهترین و موثر‌ترین نخ‌های مورد استفاده برای لیفت صورت هستند و در رفع فرورفتگی‌های پوست بسیار موثرند. پس بدون شک استفاده از چنین نخ‌هایی برای لیفت صورت، هزینه نهایی این عمل را بیشتر خواهد کرد.

لیفت صورت با نخ در اصفهان

لیفت صورت با نخ یکی از خدماتی است که در اغلب کلینیک‌ها از جمله کلینیک‌های اصفهان توسط پزشکان متخصص انجام می‌شود و شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید به ان‌ها مراجعه کنید. فقط کافیست کلینک و پزشک معتبری را پیدا کرده و پس از انجام تحقیقات لازم در رابطه با این موضوع و مشورت با ایشان، به انجام لیفت صورت خود اقدام کنید. کلینیک زیبایی ریحان بیوتی، از بهترین کلینیک های زیبایی اصفهان و ایران آماده خدمت‌رسانی به زیباجویان گرامی می‌باشد.

 

 

سوالات متداول در رابطه با لیفت صورت با نخ

به طور کلی لیفت صورت با نخ روش کم تهاجمی تری نسبت به روش لیفت صورت با جراحی است و به هزینه کمتری نیاز دارد. علاوه بر این بعد از مدت زمان کمی پس از انجام لیفت صورت با نخ می‌توانید دوباره به سرکار برگردید و دوران نقاهت در آن کوتاه‌تر است. اما این موارد از اثرات موثر عمل جراحی نمی‌کاهد و شما برای گرفتن تصمیم دقیق‌تر در این باره، بهتر است با یک پزشک متخصص گفت و گو کنید. چون لیفت نخ دائمی نیست و ماندگاری عمل جراحی بیشتر است.
قبل از هر چیزی برای انتخاب هر یک از این دو روش بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. از مزایای تزریق چربی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که می‌تواند یک روش مستمر بوده و هر دو تا سه سال یکبار برای جلوگیری از بروز چروک مورد استفاده قرار گیرد و نتایج طولانی‌تری به شما ارائه دهد.
معمولا ماندگاری لیفت صورت با نخ به عواملی مختلفی همچون جنس نخ، سن مراجعه کننده و مارک نخ بستگی دارد، اما به طور کلی میزان ماندگاری این روش، یک تا ۲ سال است.
بعد از لیفت صورت با نخ به صورت گذرا ممکن است کمی احساس درد داشته باشید اما مشکل چندان جدی برای شما ایجاد نخواهد کرد. شاید بهتر است بگوییم که روش لیفت صورت با نخ کمی اذیت کننده است تا دردناک.
بدون شک نخ‌هایی که قابلیت جذب شدن توسط پوست را دارند، بهترین گزینه برای لیفتینگ صورت هستند. امروزه نخ پلی دیوکسانون بهترین گزینه برای لیفت صورت در بازار است.
معمولا معیار مشخصی برای تعیین قیمت لیفت صورت با نخ وجود ندارد و قیمت هر پزشک زیبایی با پزشک دیگر تفاوت دارد. اما مهم‌ترین فاکتور تعیین کننده دستمزد پزشکان، تجربه و تخصص آن‌هاست.
با توجه به این‌که میزان مشکلات پوستی افراد با هم متفاوت است، مدت زمان انجام لیفت برای افراد به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما به طور کلی می‌توان گفت که حداقل ۱۵ دقیقه و حداکثر ۴۵ دقیقه تا اتمام روند جوانسازی صورت با نخ زمان مورد نیاز است.
تعیین تعداد نخ مورد نیاز برای لیفت صورت به چند فاکتور نیاز دارد که شامل موارد زیر است: ۱. تشخیص پزشک ۲. نوع صورت و فرم ظاهری ۳. ناحیه مورد نظر برای انجام لیفت ۴. نوع نخ، برند و کیفیت آن ۵. مرد یا زن بودن فرد درخواست کننده ۶. میزان افتادگی پوست در نواحی مورد نظر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید